Андрій Сенченко: Влада перебуває в стані передвиборчої гарячки Copy

В Україні сьогодні спостерігається делегітимізація влади, адже більше 90% громадян України не довіряють жодній гілці влади.

Про це заявив голова Всеукраїнського громадського руху «Сила права», член Політради партії «Батьківщина» Андрій Сенченко в ефірі телеканалу 112 Україну.

«На мій погляд, головним симптомом неминучих дострокових виборів є дедалі частіші заяви Президента України, Парубія, Гройсмана, платних глашатаїв Банкової про те, що виборів не буде. Це звичайний індикатор: влада перебуває в стані передвиборчої гарячки», – сказав політик.

Андрій Сенченко звернув на результати діяльності влади і тотальну недовіру до неї.

«Це називається делегітимізація влади. Так, колись ми їх обирали, але вони втратили цю довіру і продовжують нею зловживати. На якій підставі ми повинні тепер виконувати їхні рішення? Це стосується і президента, і Кабінету міністрів, який був сформований без правомочності коаліції», – зауважив він.

Сенченко також нагадав про різні маніпуляції з боку влади: «Всі ці розповіді – «Шатун», зовнішній сценарій, величезні зовнішні гроші на дострокові вибори… Просто вийдіть на вулицю і запитайте, хто готовий терпіти цю владу до 2019 року?»

«Я б сказав так: влада розхитує країну. Це стосується багатьох сфер нашого життя. Це і відсутність виразної економічної політики. Підсумки виконання бюджету 2016 року свідчать про те, що рік тому брехали всій країні, коли дуті цифри записували в бюджет. Це і відсутність чіткої соціальної політики, і я складова – це тарифна політика, від якої вже виє вся країна», – пояснив лідер «Сили права».

Він також наголосив, що «ні у президента, ні у його оточення немає чіткого плану повернення миру та повернення наших територій».

«А країна хоче відповідей на прості запитання: ми вас обирали на виборах для того, щоб ви виконували певні функції. Ви їх не виконуєте, але збираєтеся утриматися в цих кріслах ще кілька років. Не буває таких чудес!» – переконаний представник «Батьківщини».

Андрій Сенченко також припустив: «Якщо президенту доведеться оголошувати дострокові парламентські вибори під тиском суспільства, то ці вибори з високою ймовірністю стануть одночасними достроковими виборами і парламенту, і президента».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Офіційне повідомлення

Офіційне повідомлення

Порядок акредитації

Порядок акредитації

До уваги представників засобів масової інформації!

До уваги представників засобів масової інформації!

Календар новин
Листопад 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30