Анжеліка Лабунська вітає мешканців Житомирщини з Днем Конституції

Конституція є Основним Законом нашої держави, а день, коли вона була прийнята – це найважливіше державне свято. Кілька століть українці боролися за свою волю і незалежність, які віднині закріплені на найвищому законодавчому рівні, гарантуючи загальновизнані демократичні права та свободи кожному громадянину України.

Тож, користуючись нагодою, хочу поздоровити жителів Житомирської області з Днем Конституції України. Безумовно, сьогодні кожен з нас бачить, як Україна перетворюється на державу, де гроші перемагають верховенство права. Правоохоронні органи, які за вказівкою згори готові переступити закон, саджаючи невинних, продажні суди і тотальне небажання дотримуватися закону з боку тих, хто знаходиться при владі, нівелюють основні конституційні цінності.

Але так не може тривати вічно. І я щиро вірю, що вже найближчим часом на Україну чекають кардинальні зміни. Зміни у судовій системі, в законодавчій базі, а можливо, навіть, і в самій Конституції. Адже кожен з нас розуміє, що ми маємо повернути в державу Закон  і Порядок, щоб остаточно не втратити Україну. І ми це зробимо.

Тому ще раз вітаю усіх нас з Днем Конституції України, і нехай новий день принесе нові, довгоочікувані зміни на краще.

 

З надією на краще і з вірою в Україну, голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31