«Батьківщина» формуватиме коаліцію з демократичними силами заради реформ, – Іван Крулько

«Батьківщина» готова до коаліції з демократичними політичними силами, з якими зможе успішно реалізовувати реформи.

Про це заявив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі ЗІК.

«Цього року парламент оновиться. «Батьківщина» готова до коаліції з демократичними політичними силами. Це буде сильна коаліція, яка  зможе успішно працювати і реалізовувати у тому числі й Новий курс України. Ми не будемо створювати коаліції з тими, хто представляє колишню Партію Регіонів, або хто сьогодні представляє корупційну владу», – наголосив він.

Іван Крулько звернув увагу, що одразу після інавгурації новий президент має показати свої кадрові позиції: хто у нього міністр оборони, міністр закордонних справ, Генеральний прокурор, голова Служби безпеки України, голова Національного банку України.

«Ці кандидатури у повноваженнях президента – і він їх має подати у ВРУ, а парламент – проголосувати. Саме по цих кандидатурах ми зрозуміємо, який вектор обрав новий президент і чи відповідатиме він тим очікуванням, які на нього поклав український народ», – зауважив депутат.

Також, на переконання Крулька, треба терміново змінювати склад уряду.

«Кабмін має відповідати за свої повноваження і виконувати ті зміни, на які очікують люди. Уряд, який діє зараз, і надалі працюватиме за старими схемами. Тому нам треба оновити склад Кабінету Міністрів», – підсумував представник «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29