«Батьківщина» не буде підтримувати забаганки Житомирської ОДА

Сьогодні відбулось засідання членів депутатської фракції «Батьківщина» у Бердичівській міській раді, на якому депутати розглянули порядок денний сесійного засідання міської ради Бердичева 10 лютого.

Прокоментувати рішення фракції ми попросили голову депутатського партійного утворення Валерія Шелепу.

Пане Валерій, чи готові депутати від «Батьківщини» до сесійного засідання?

Доброго дня. Так, ми розглянули питання порядку денного сесійного засідання депутатів Бердичівської міської ради, обговорили голосування членів фракції з усіх питань. Усі питання поточні, пов’язанні з життєдіяльністю міста… Для депутатів від «Батьківщини» принциповим там є лише одне питання – «Про делегування функцій замовника».

Наскільки мені відомо, у цьому питанні мова йде про делегування нашою міською радою функцій замовника з реконструкції чотирьох об’єктів спортивної інфраструктури міста Бердичева чиновникам Житомирській ОДА, а саме Департаменту регіонального розвитку? Що у цьому питанні таке принципове?

Ми не вбачаємо доцільності довіряти фахівцям Житомирської ОДА реконструкції міських спортивних об’єктів майже на 200 мільйонів гривень після «гарних прикладів» їх «успішної» роботи на користь Бердичівської громади.

Тільки подивіться на ремонт шляхопроводу над залізницею, який вже два роки творять недолугі організатори та виконавці підготовчих та будівельних робіт – вони фактично погіршили життя тисячам мешканцям Бердичева, для яких просте логістичне питання перетворилось на нескінченний жах виїхати, а потім заїхати у наше місто з боку Житомира.

І ось сьогодні ці житомирські фахівці хочуть зайнятися ще реконструкцією чотирьох спортивних об’єктів Бердичева… У Бердичева й так вистачає проблем, і коли завтра, завдячуючи «фаховості та ще…. чомусь», ми отримаємо нові епіцентри соціальної напруги ще й у міському спорті, хто буде у цьому винен?

Житомирська ОДА вже два роки «допомагає» місту з ремонтом доріг, ігноруючи проблеми 70 тисячного міста, вибачте, другого за кількістю населення міста у Житомирській області. Ми не отримали на ремонт не копійки. «Допомогли» з ремонтом Бердичівського спортивного ліцею – цинічно провели зміни до установчих документів, і… «Ви тут тримайтесь, грошей нема». І ось ці люди нам знову допоможуть?

То як депутати «Батьківщини» будуть голосувати з цього приводу?

Утримаємось під час голосування. Місту потрібні кошти на реконструкцію, але не у тому форматі, що хочуть бачити житомирські чиновники. Вважаємо за потрібне провести роботу, і якщо потрібно – їхати у Київ і там доводити, що саме бердичівська міська влада повинна реконструювати Бердичів, а не житомирські шерифи, яких проблеми індіанців з Бердичева не турбують. І саме такий підхід до проблем Бердичева, повторюся, чиновники з Житомира вже не раз довели…

Тому вважаю, що влада Бердичева повинна відповідати перед громадою за організацію і якість робіт. Це і є справжнє місцеве самоврядування. Про яке так гарно каже президент Зеленський, та яке тихенько розчиняється на Житомирщині…

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Офіційне повідомлення

Офіційне повідомлення

Порядок акредитації

Порядок акредитації

До уваги представників засобів масової інформації!

До уваги представників засобів масової інформації!

Календар новин
Червень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30