Чим швидше відбудуться парламентські вибори, тим краще для України

На виборах Президента України люди дали оцінку Петрові Порошенку та його оточенню за останні п’ять років. Понад 73 відсотки українців, які прийшли на вибори, проголосували за зміни.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це в інтерв’ю газеті «Галичина» заявив перший заступник голови облради, представник «Батьківщини» Василь Гладій.

«Щоб реалізувати реформи нового Президента, необхідна участь у них Верховної Ради та уряду. Чи спроможні старі парламент і Кабмін на таку політику? Думаю, що ні. Навпаки, вони можуть стати гальмом політики змін. І чим швидше відбудуться парламентські вибори, тим краще. Люди чекають конкретних дій і конкретних результатів», – наголосив посадовець.

За словами Василя Гладія, проблем у країні дуже багато і їх необхідно вирішувати, насамперед впроваджувати необхідні, проте непопулярні реформи. Водночас брак власного досвіду новообраного Президента має бути компенсований командою досвідчених реформаторів.

«Завдання нового Президента і нової влади – сформувати альтернативну політичну еліту, яка, на мою думку, може складатися як із нових, так і зі старих політиків, що спиратимуться на нові цінності. Процес приходу до влади іншої еліти потребує багато часу. Але це необхідно для зміни країни», – зазначив Василь Гладій.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29