Іван Крулько: «Батьківщина» готова допомагати новому президенту в реалізації змін у країні

«Батьківщина» готова допомогти Володимиру Зеленському після інавгурації реалізовувати ініціативи, на які чекає народ і які  посилюватимуть Україну та її незалежність.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час спілкування зі ЗМІ в кулуарах ВРУ.

«Сьогодні треба думати про те, як реалізувати ініціативи, на які чекає народ, як при цьому швидко піднімати економіку та соціальні стандарти. Адже Зеленський приймає країну в надзвичайно складному стані:  у нас найбідніша країна Європи і цьогоріч маємо віддати  9 млрд дол. за  зовнішніми запозиченнями», – зауважив політик.

Народний депутат нагадав, що «Батьківщина» разом із найкращими фахівцями у різних галузях напрацювала Новий курс України, де прописано, як має розбудовуватись країна, як виводити її з бідності та отримати прискорене економічне зростання.

«Ми очікуємо, що Володимир Зеленський буде проукраїнським і проєвропейським президентом та одразу  почне виконувати те, про що говорив, йдучи на вибори. Зокрема, про потребу ухвалення нового закону про вибори народних депутатів та скасування корупційної мажоритарної складової, чого вже давно вимагає «Батьківщина», – зауважив Іван Крулько.

Також чекають у «Батьківщині», коли запрацює закон Про тимчасові слідчі комісії, який уже  проголосований у ВРУ в першому читанні. Окрім того, треба зробити все можливе, аби у парламенті були ухвалені закони, на які чекають люди і які не розглядались усі 5 років.

«Треба скасувати захмарні тарифи, підвищити соціальні стандарти, ухвалити закон про деофшоризацію та поставити на місце олігархів», – резюмував Іван Крулько.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Звернення Анжеліки Лабунської до виборців

Звернення Анжеліки Лабунської до виборців

Юлія Тимошенко: Без зниження тарифів не буде економічного розвитку України

Юлія Тимошенко: Без зниження тарифів не буде економічного розвитку України

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» має бути в парламенті, щоб дати людям результат одразу після виборів

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» має бути в парламенті, щоб дати людям результат одразу після виборів

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31