Офіційна заява стосовно підтримки Івана Коруда у Овручі

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” завжди ставила на меті захист інтересів простих громадян. Особливо зараз в непрості часи, які переживає наша країна.  Менше ніж через тиждень громадяни України будуть обирати місцеві ради, голів міст і територіальних громад.

Місцеві вибори, які відбудуться 25-го жовтня, є шансом на зміни, можливістю перезавантажити некомпетентну владу та припинити експерименти над країною.

Ми маємо єдину надійну команду кандидатів в депутати до Овруцької міської ради – людей порядних та професійних. У той же час Житомирською обласною організацією Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” було вирішено не виставляти кандидатуру на посаду міського голови, а підтримати кандидатуру Івана Коруда.

Завдання цих місцевих виборів – об’єднатися і показати, що українці й громади – велика сила, яка розуміє, що роблять з країною, і яка має усвідомлення того, що політика повинна бути діаметрально змінена – коли всі ресурси працюватимуть на Україну й українців.

Ми знаємо Івана Коруда, як ефективного політика і досвідченого управлінця, справжнього патріота України. Він реальними справами довів, що у Овруча є потенціал, він  може і повинен розвиватися. У центрі уваги його діяльності завжди стояли інтереси Овруча та овручан.

Саме тому “Батьківщина” підтримує на виборах Овруцького міського голови Івана Ярославовича Коруда.

Ми переконані, що в Івана Коруда, як і у команди “Батьківщини”,  основне завдання – це захист інтересів людей, задоволення їхніх матеріальних та духовних потреб, належний порядок у громаді Овруча.

Пресслужба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Офіційне повідомлення

Офіційне повідомлення

Порядок акредитації

Порядок акредитації

До уваги представників засобів масової інформації!

До уваги представників засобів масової інформації!

Календар новин
Червень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30