Офіційна заява ВО «Батьківщина» з приводу автокатастрофи у селі Тетерівка

24 листопада на трасі Житомир-Чернівці в селі Тетерівка трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю депутата Житомирської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Дмитра Кропачова. Автомобіль, яким керував депутат, збив літню жінку, яка перетинала проїжджу частину на неосвітленій ділянці дороги.

Житомирська обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина» приносить свої щирі співчуття рідним та близьким загиблої в автокатастрофі жінки. Вважаємо, що у слідства є можливості для з’ясування усіх обставин трагедії та встановлення ступеню провини водія.

Водночас ВО «Батьківщина» закликає політичних опонентів не використовувати людське горе у політичній боротьбі, з розумінням поставитися до ситуації та дочекатися офіційних висновків правоохоронних органів.

Прес-служба обласної організації наголошує, що Дмитро Кропачов активно допомагає слідству, без вагань дав зразки для проведення аналізу на вміст алкоголю в крові та не збирається покидати територію України чи здійснювати будь-які дії, аби уникнути покарання.

 

Прес-служба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

ЗВІТ  про надходження коштів на поточний рахунок виборчого фонду  місцевої організації політичної партії та їх використання

ЗВІТ про надходження коштів на поточний рахунок виборчого фонду місцевої організації політичної партії та їх використання

ЗВІТ  про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії

ЗВІТ про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії

ЗВІТ  про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії

ЗВІТ про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії

Календар новин
Вересень2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30