Юлія Тимошенко: Нам сьогодні як ніколи потрібна єдність

Сьогодні з ініціативи Організації об’єднаних націй у світі відзначається День дружби.

Дружба – це важливо. Адже це те, що власне і робить нас людьми. Адже вся людська культура, вся наша цивілізація так чи інакше заснована на довірі, на співчутті, на взаємоподомозі. Все це складові дружби.

У сучасному стрімкому світі ми кожного дня за щось боремося, за щось виступаємо, щось долаємо… І в цій буденній суєті часто забуваємо про базові, основні, людські речі, які визначають наше життя. Дружба – одна з них!

В дружбі є щось феноменальне. Бо ж друг – це не родич, але часто він більше ніж родич. Це той, кому несеш свою радість і знаєш, що вона буде так само радісно, без заздрощів сприйнята. Це той, хто завжди прийде на допомогу, незалежно від власних вигод чи розрахунків. Це той, хто допоможе, втішить і розрадить. Дружба – це головна потреба для сучасної людини.

Так само дружба потрібна не тільки окремій людині, а й всій нашій країні. Нам сьогодні як ніколи потрібна єдність. Бо тільки так ми станемо справді сильними й щасливими. Надто багато у нас було останнім часом всіляких образ, взаємопоборювання, сварок, гарячих і не завжди потрібних дискусій. Дружба це все подолає. В основі нашої єдності – дружба. Проста і відверта, тепла дружба людини з людиною.

Тому я вас дуже прошу сьогодні згадати про своїх друзів, в тому числі й про давніх та вірних, яким давно не дзвонили, з якими давно не бачилися і не спілкувалися. Подзвоніть, напишіть їм, зустріньтесь нарешті один з одним та просто поговоріть, попліткуйте… Або принаймні напишіть про них! Тегніть своїх друзів у своїх постах в соцмережах. Давайте сьогодні зробимо день дружби спільним днем українців…

Юлія Тимошенко, Голова партії «Батьківщина»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31