Юрій Одарченко: Через скандал навколо Конституційного суду інавгурація Зеленського під загрозою

 

Скандал навколо звільнення голови Конституційного Суду України (КСУ) Станіслава Шевчука призведе до відтягнення інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського.

 Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Юрій Одарченко під час ефіру на телеканалі ZIK.

«Президентський закон про КСУ передбачає таку норму як регламент суду, який є суто внутрішнім документом і який, на відміну від регламенту Верховної Ради, не регулюється законом. Відповідно до заяви вже колишнього голови Конституційного Суду його звільнення відбулось на основі регламенту, який не є законом, що суперечить прийнятому закону про Конституційний Суд. Якщо Станіслав Шевчук оскаржить це рішення, питання про легітимізацію повноважень новообраного Президента буде відкладене», – сказав він.

Представник «Батьківщини» переконаний, що в разі оскарження рішення питання вступу Володимира Зеленського на посаду Президента відтягнеться на невизначений термін.

«Цілком зрозуміло, що інавгурація штучно затягується, оскільки відсутні мотиви для її непроведення. І ця історія зі звільненням Шевчука тільки це доводить», – впевнений Юрій Одарченко.

Політик нагадав, що «Батьківщина» виступає за якнайшвидше проведення інавгурації, аби новообраний Президент розпочав нейтралізувати ті виклики, які стоять перед Україною – виплата зовнішніх боргів, зростання тарифів тощо.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31