Звернення Анжеліки Лабунської до виборців

Шановні жителі нашого прекрасного Поліського краю! Цього року ми з Вами вже робили свій вибір, обравши для України нового Президента. Але незабаром нам знову доведеться брати у свої руки майбутнє нашої держави. У неділю, 21 липня, ми будемо вирішувати, хто з кандидатів-мажоритарників та яка політична партія заслуговують на те, щоб представляти у Верховній Раді інтереси українського народу.

Зараз на позачергових парламентських виборах ми обираємо не лише депутатів, а й нового Прем’єр-міністра та ту команду професіоналів, якій можна довірити розвиток нашої держави. Але права на помилку більше немає, адже Україна може просто не витримати ще одного експерименту.

Сьогодні ВО «Батьківщина» – єдина політична сила, яка заявила про готовність підтримати Президента України Володимира Зеленського та сформувала покрокову інструкцію, як відродити країну та дати людям можливість побачити зміни завтра, а не під час передвиборчих перегонів. Це стратегічний план під назвою “Новий курс”, на базі якого «Батьківщина» планує укласти коаліційну угоду з президентською командою, яка зайде у Верховну Раду.

Поєднання досвідченої, кваліфікованої команди фахівців «Батьківщини» з молодими та енергійними депутатами партії «Слуга народу» допоможе створити дієву коаліцію, яка буде працювати в інтересах українського народу. Сьогодні це – єдиний вихід, щоб протистояти навалі слуг олігархів, що лізуть до влади з усіх щілин.

Тому я прошу Вашої підтримки. 21 липня прийдіть на виборчі дільниці та проголосуйте за політичну партію ВО «Батьківщина» і її лідера Юлію Тимошенко. Адже поки інші політики роздають обіцянки, ми дійсно працюємо заради добробуту простих людей. Нещодавно Апеляційний суд виніс остаточне рішення, взнавши встановлені попередньою владою тарифи на комунальні послуги необґрунтованим та незаконними. Три роки ми вели боротьбу у суді, і нарешті правда перемогла. Але треба прийняти відповідний закон, аби людям повернули кошти, зайво переплачені за тепло і газ. Якщо «Батьківщина» не буде мати в Раді великої депутатської фракції, є небезпека, що закон про повернення зайво сплачених грошей за тепло і газ, не буде прийнятий.

«Батьківщина» довела усім скептикам, що ми не обманювали, обіцяючи знизити тарифи для населення, і рішення суду стало першим кроком і цьому напрямку. Але нам потрібна ваша допомога, і саме тому закликаю кожного прийти на вибори та проголосувати за «Батьківщину» і її кандидатів. Майбутнє України – в наших руках! І це не лозунг, це жорстока правда нашого сьогодення. Або ми їх, або вони нас.

 

Анжеліка Лабунська

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Валентин Наливайченко: Хто стане генпрокурором?

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

Іван Крулько: Про зовнішнє управління та прем’єр-міністра

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29